Kvalitná ručná práca

 
 
 
 
Kontaktujte nás: info@obchodprebaby.sk

 

 
 
 
Úvod > Kvalitná ručná práca
 
 
 

Kvalitná ručná práca

Kvalitnú ručnú prácu od nekvalitnej rozoznáte väčšinou ľahko. Rovnako je tomu aj pri výrobe šperkov a bižutérie. 

Kľúč k tomu, aby sme Vám mohli ponúkať prvotriedny tovar:

Výber kvalitných materiálov je základným dôležitým predpokladom, pre výrobu kvalitného šperku. Bez kvalitných materiálov sa jednoducho nepohneme. Je potrebné sa vyvarovať použitiu lacných plastov, látok, gúm. Kazia celkový dojem, znižujú kvalitu a použiteľnosť. Pri každom šperku detailne uvádzame použité materiály pri výrobe, aby ste vedeli na čom ste.

Použitý materiál ovplyvňuje väčšinu podstatných vecí, ktoré zvažujete pri kúpe - životnosť šperku, výzor šperku, trvácnosť farieb prípadne alergické reakcie. 

Poctivé spracovanie prirodzene naväzuje na výber kvalitných materiálov. Vyžaduje skúsenosti výrobcu a použitie rôznych techník šitia, vyšívania, pletenia, plstenia, modelovania, vyrezávania prípadne lepenia. Pri použití techník sa prihliada na jednotlivé komponenty z ktorých má byť šperk zložený. Nestačí techniky len ovládať, existuje totiž viac úrovní ich aplikácie. Nedokáže to každý, preto sú v našom tíme iba overení výrobcovia, ktorí sú majstrami svojho remesla a svojej práci rozumejú.

Poctivé spracovanie ovplyvňuje hlavne životnosť Vášho šperku a komfort pri nosení.

Umelecké cítenie návrhára dotvára výsledný efekt a dojem zo šperku. Je rovnako podstatnou súčasťou pri tvorbe. Tá ním začína aj končí. Celý proces výroby je pod jeho vplyvom. To je dôvod prečo vačsinu návrhov našich šperkov nechávame na ľudí s potrebným vzdelaním a dostatočným portfóliom ich predošlej práce. Našim zákazníkom ponúkame jedinečné kúsky ktoré prešli prísnymi kontrolnými nárokmi nášho tímu. 

Umelecké cítenie návrhára ovplyvňuje celkový výzor a jednečnosť Vášho šperku.