Ako si vybrať tie správne plavky

 
 
 
 
Kontaktujte nás: info@obchodprebaby.sk

 

 
 
 
Úvod > Babský denník > Ako si vybrať tie správne plavky
 
 
 

Ako si vybrať tie správne plavky

Leto je v plnom prúde, slniečko už nadobudlo svoju silu, nastal čas tepla, kúpania, dovoleniek. Určite už aj ty premýšľaš nad tým, ako vyzerať v plavkách čo najlepšie. Prezeráš výklady obchodov a rôzne e-shopy s plavkami, s jediným cieľom, nájsť si na túto letnú sezónu tie najkrajšie, s najlepším strihom a čo najmodernejšie? Ale ktorý strih je pre teba najlepší? Každá žena je iná, jedinečná. A preto aj každej z nás pristane niečo iné. Najdôležitejšie však je, aby si zabudla na svoje nedostatky a snažila sa vyzdvihnúť svoje prednosti. Nemenej dôležité je aj to, aby sa ti plavky páčili a aby si sa v nich cítila krásne a výnimočne. Asi máloktorá z nás je so svojou postavou úplne spokojná, preto tu pre vás máme pár rád ako si na toto leto vybrať ten najlepší model plaviek, s ktorým sa staneš kráľovnou pláže.

Zisti svoje prednosti

Postav sa pred zrkadlo a pozri sa na seba. Nie tým kritickým okom, ktoré vidí, že tvoje stehná by mohli byť užšie, či bruško menšie. Pozri sa na seba okom, ktoré uvidí tvoje krásne široké ramená a pevné ruky, či tvoj pekne tvarovaný zadoček. Jednoducho si nájdi na sebe niečo, čo ťa vystihuje a vďaka čomu si krásna a jedinečná. A podľa toho si vyberaj aj plavky. Vyber si také, ktoré zvýraznia tvoje prednosti a trošku zakryjú tvoje nedostatky. Na trhu je dostatok strihov, farieb i vzorov, stačí si len vybrať. Vieme, že niekedy to môže byť náročné, preto tu pre teba máme manuál.

 

Problémové bruško

Ak máš bruško trošku väčšie ako by si si priala a chcela by si ho na pláži trošku schovať, zvoľ plavky tmavšej farby v oblasti brucha, vyšším nohavičkovým strihom, či drobným vzorom, ktorý opticky širší pás zúži.  Vhodné sú tiež plavky strihu tankini, ktoré bruško zakryjú.

 

Široké boky

Ak je tvojou problémovou partiou väčší zadoček alebo širšie boky siahni po vyššom strihu nohavičiek tmavšej farby. Hodiť sa tiež môžu jednodielne plavky. Snaž sa zvýrazniť pekné plecia či väčšie prsia vhodným výberom vrchného dielu, tým odpútaš pozornosť od svojej problémovej partie.

 

Útle boky

Ak potrebuješ svojím útlym bokom pridať trošku ženskosti, snaž sa ich opticky rozšíriť pomocou volánikov, mašličiek a rôznych riasení v panvovej oblasti. Pomôcť tiež môžu výrazné farby a vzory nohavičiek.

 

Ako opticky zmenšiť alebo zväčšiť svoje prsia?

Väčšina mužov tvrdí, že čím väčšie prsia, tým lepšie, no čo ak sú tie tvoje až príliš veľké? Nielen, že sa ti ťažko športuje, ale je aj dosť náročné vyberať tričká, podprsenky či plavky. Ak chceš svoje prsia trošku zmenšiť, kupuj si vždy podprsenky s výstužou, kosticami a silnejšími ramienkami. Ideálne je tiež široké viazanie okolo krku. Ak ale naopak sú tvoje prsia trošku menšie ako by si chcela, voľ svetlé až krikľavé farby s rôznymi volánikmi, riasením a vrstvením na podprsenke.


 

Nech už si vyberieš akékoľvek plavky, najdôležitejšie je, že sa ti budú páčiť a budeš sa v nich cítiť dobre. Ku krásnym plavkám nezabudni doladiť doplnky, hlavne náušnice a čelenku.