10 vecí, ktoré by nemali chýbať v šatníku každej ženy!

 
 
 
 
Kontaktujte nás: info@obchodprebaby.sk

 

 
 
 
Úvod > Babský denník > 10 vecí, ktoré by nemali chýbať v šatníku každej ženy!
 
 
 

10 vecí, ktoré by nemali chýbať v šatníku každej ženy!

Blíži sa nám jar a je načase prevetrať svoj šatník.

Sú  módne  kúsky, ktoré podliehajú rôznym trendom, ak taký kúsok vlastníš a nemala si ho na sebe minimálne 12 mesiacov smelo ho zahoď či podaruj. Sú však aj také, ktoré môžeme označiť ako nesmrteľné a tie by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy.

Je to iba desať vecí, (skriňa Ti vôbec nemusí praskať vo švíkoch), ak si vyberieš oblečenie klasického strihu  bez zbytočných ozdôb, aplikácii, v základných farbách, môžeš z nich vytvoriť hneď niekoľko outfitov.

 

1.Malé čierne šaty

Kultový kúsok. Vďačiť zaň môžeme módnej návrhárke  Coco Chanel, ktorá vytušila, že ženy si obľúbia model, ktorý bude šik a funkčný zároveň. A to sa jej koktejlovými šatami naozaj podarilo.  Malé čierne sú jednoduché, ale s rôznymi doplnkami zakaždým iné . Sú vhodné na každú príležitosť a vždy nás zachránia . Pristanú každej a hlavne zoštíhľujú!

 

 

2.Čierne lodičky

Vo svete módy vládnu už niekoľko desaťročí, sú obľúbené pre svoju univerzálnosť, pretože sa hodia k šatám aj džínsom . Krásne predlžujú a zoštíhľujú  nohy a tie, ktoré v nich nevedia chodiť, verte, že sa to oplatí naučiť .

3.Džínsy

Džínsy boli a budú, a mali by byť súčasťou každého šatníka. Sú pohodlné, ale aj sexi zároveň. Ak si myslíš, že džínsy  sú vhodné  iba na voľný čas, mýliš sa. Džínsy tmavej farby v kombinácii s bielou blúzkou, lodičkami a sakom dokážu robiť zázraky. Vyhýbaj sa vzorom, flitrom, nášivkám a tvoje džínsy budú IN dlhé roky.

 

4. Športovo-elegantné sako

Inak nazývané aj ako blejzer, by si mala vlastniť aspoň v jednej základnej farbe. Bude ideálnym doplnkom k akémukoľvek  outfitu. Skutočne akémukoľvek! Taktiež sa neboj  blejzrov s rôznymi vzormi a farbami. Skúšala si si napr. niekedy obliecť blejzer na športovú mikinu? Vyzerá to naozaj veľmi šik.

 

5.Trenčkot

Alebo aj kabát, plášť, zvrchník...je nadčasový kúsok a ak siahneš po kvalite, bude ho nosiť ešte aj tvoja dcéra.  Značka, ktorá trenčkoty preslávila je známa anglická Burberry. Jej béžový trenčkot je módnou must have a jeho majiteľkou by si nepochybne mala byť aj ty.

 

6. Biela blúzka, košeľa

Nikdy, ale naozaj nikdy nevyjde z módy. Je skombinovateľná azda so všetkým.  (Aj so všetkým z tohto zoznamu  okrem "malých čiernych" ). Je to najvďačnejší kúsok v šatníku a preto by si  ich mala vlastniť hneď niekoľko. Univerzálnou ju robí práve biela farba a to je zároveň aj jej jediná nevýhoda.

 

7. Klasické čierne nohavice

Nohavice jednoduchého cigaretového strihu, tmavej farby sú pracovná uniforma mnohých žien, ale tieto nohavice nemusíš považovať nutne za pracovný odev a obliekať si ich iba pri oficiálnych akciách. Ak ich doplníš zaujímavým vrškom a doplnkami, zažiariš aj na večierku.

 

8.Kožená alebo rifľová bundička.

Bundičky  zahrejú v nestálom jarnom či jesennom počasí a čo je veľmi dôležité , výborne sa kombinujú.

Rifľová bunda – tento kus odevu si rozumie so všetkým v tvojom šatníku. Je veľmi variabilná a hodí sa ako k letným šatám, tak aj k rifliam. 

Kožená bunda – už dávno nie je výsadou  motorkárov a metalistov. Koženú  bundičku si môžu kľudne obliecť aj  romantické duše k romantickým šatičkám. Neveríš?  Výskúšaj a výsledok bude ohromujúci.

 

9.Čierna puzdrová sukňa

Čierna púzdrová sukňa je ďalším skvelým kúskom v šatníku ženy a ani nepotrebuje komentár. Je tu už niekoľko desaťročí a nikdy nebude OUT.

 

 

10. Listová Kabelka

Šikovná malá kabelka do ruky, do ktorej vôjde všetko nevyhnutné čo potrebuje mať každá žena pri sebe. Listová kabelka  sa hodí  hlavne na večerné udalosti ( ku koktailovým šatám je priam nevyhnutná). Prichádza však trend, kde listová kabelka začína byť súčasťou každodenného dňa.

 

 

Nezabudni! Vždy vyberaj podľa svojej postavy a skúšaj dovtedy kým nenájdeš pre seba ten správny strih. Ak si vyberieš kvalitu, vydrží ti naozaj dlho, viac ako len jednu sezónu.