Babský denník

 
 
 
 
Kontaktujte nás: info@obchodprebaby.sk

 

 
 
 
Úvod > Babský denník
 
 
 

Ako sa zbaviť stresu pomocou potravín

V nasledujúcom článku sa dočítate, ktoré potraviny Vám pomôžu dostať sa do psychickej pohody.

Celý článok...
 

Ako si vybrať tie správne plavky

Leto je v plnom prúde, slniečko už nadobudlo svoju silu, nastal čas tepla, kúpania, dovoleniek. Určite už aj ty premýšľaš nad tým, ako vyzerať v plavkách čo najlepšie. Prezeráš výklady obchodov a rôzne e-shopy s plavkami, s jediným cieľom, nájsť si na túto letnú sezónu tie najkrajšie, s najlepším strihom a čo najmodernejšie? Ale ktorý strih je pre teba najlepší? Každá žena je iná, jedinečná. A preto aj každej z nás pristane niečo iné. Najdôležitejšie však je, aby si zabudla na svoje nedostatky a snažila sa vyzdvihnúť svoje prednosti. Nemenej dôležité je aj to, aby sa ti plavky páčili a aby si sa v nich cítila krásne a výnimočne. Asi máloktorá z nás je so svojou postavou úplne spokojná, preto tu pre vás máme pár rád ako si na toto leto vybrať ten najlepší model plaviek, s ktorým sa staneš kráľovnou pláže.

Celý článok...
 

Domáce pleťové masky

Častokrát sa hovorí, že prvý dojem je najdôležitejší, či už je to pri pracovnom pohovore, dôležitej schôdzke či prvom rande. K prvému dojmu neodmysliteľne patrí aj naša pleť. Len veľmi malé množstvo vyvolených sa môže pochváliť dokonalou a bezchybnou pleťou, no my ostatné sa musíme o svoju pleť náležite starať. Či už sú to menšie vrásky, akné, suchá či mastná pleť, vo všetkom nám dokážu pomôcť domáce pleťové masky, ktoré dodajú našej pleti vitamíny a v peňaženke nám ušetria nejaké to euro.

 

Celý článok...
 

Prírodní pomocníci pre krásnu pleť

Každá z nás chce mať krásnu pleť a páčiť sa. Keď sa však pozrieme do časopisov na vyretušované tváre modeliek, ten náš odraz v zrkadle vyzerá trošku inak, však? Vždy si nájdeme takú či onakú chybičku krásy a neúnavne sa jej snažíme zbaviť. Hľadáme množstvo receptov, kupujeme drahé produkty z drogérie či obchodov so zdravou výživou v snahe starať sa o svoju pleť aspoň trošku “zdravšie “. No pri tom všetkom zabúdame, že najzdravšie a v mnohých prípadoch aj najlacnejšie, je použiť veci z chladničky alebo zo záhradky.

Celý článok...
 

Ako bojovať účinne proti vráskam

Čas je neúprosný, vidíme to všade naokolo a dokonca aj na svojej pleti, v podobe nepekných vrások. Tých z nás, ktoré si povedia, že to jednoducho k starnutiu a životu patrí je asi len veľmi málo. Väčšina skúša kadejaké produkty, častokrát za príliš vysoké sumy len preto, aby tento neúprosný proces zastavili. Niekomu sa to darí viac, inému menej, preto sme pre teba pripravili pár možností, ktoré využiť ak sa ti objavila prvá vráska a ty chceš proti nej zabojovať, ale aj ak si už vyskúšala všetko možné aj nemožné. Ponor sa do nášho článku, sme si istí, že sa tu píše o niečom, o čom si ešte nepočula a stojí to za vyskúšanie.

Celý článok...
 

Ako byť krásna aj bez makeupu

Aj ty potajomky závidíš dievčatám z reklamy ich prekrásnu pleť? Aj keď vieš, že je niekoľkokrát upravovaná a zlepšovaná, aj tak niekde hlboko v sebe cítiš tú malú iskierku závisti. Veď kto by nechcel mať dokonalú pleť, bez jedinej chybičky? Nemusieť na seba každé ráno capkať kilá mejkapu, len aby sme vyzerali ako tak k svetu.

Celý článok...
 

10 vecí, ktoré by nemali chýbať v šatníku každej ženy!

Blíži sa nám jar a je načase prevetrať svoj šatník.

Sú  módne  kúsky, ktoré podliehajú rôznym trendom, ak taký kúsok vlastníš a nemala si ho na sebe minimálne 12 mesiacov smelo ho zahoď či podaruj. Sú však aj také, ktoré môžeme označiť ako nesmrteľné a tie by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy.

Celý článok...
 

Zoznámenie cez inernet

Na webe  vraj nájdeme všetko.  Aj lásku? 
Nemusíš vyjsť z domu, stáť pred šatníkom dlhé minúty s otázkou „čo na seba“ , líčiť sa...
Sedíš si v teplákoch v pohodlí domova, bez make-upu a napriek tomu zvádzaš. Dnes už úplne bežná vec.  Preč sú tie časy, kedy zoznamky boli iba pre zúfalcov. Dnes túto formu zoznamovania sa využívajú všetky typy ľudí. Niektorí preto, že sú nesmelí v osobnom kontakte, iní iba pre nedostatok času a možností. 
Celý článok...
 

Ošiaľ zvaný diéta

Počujete to? Zaručené diétne tipy sa už valia z každej strany! Veď leto je za dverami (aj keď sa ešte vlastne tá nešťastná zima neskončila) a je najvyšší čas niečo so sebou robiť. Azda sa potom v plavkách nechcete hanbiť!

Podobné „motivačné“ heslá číhajú na každom kroku a človek je tak z toho maximálne znechutený a určite nie motivovaný. To aby sme mali pocit viny po každom zahryznutí do čokolády (veď je taká mňam). 

 

Celý článok...
 

Rady od babičky

Opäť prichádza obdobie, kedy stačí jedno prefúknutie a sme chorí. V telke síce hodia reklamy na všakovaké lieky, ale my Vám prinášame overené spôsoby ako sa zbaviť choroby ešte v zárodku. A čo na to treba? No predsa dary prírody!

Celý článok...
 

Recept na medovníčky

Prinášame Vám skvelý recept na medovníčky-perníčky. História medovnikárstva siaha do čias starého Ríma. Ako dlho poznal človek med, múku a oheň, taká stará je história výrobkov z medu. Staroveké národy považovali med za stravu bohov, a preto im pri obetných slávnostiach obetovali medové pečivo. Medovníky sa piekli väčšinou v kláštoroch, na panstvách a v domácnostiach v podobe jednoduchého domáceho pečiva. 

S týmto receptom už nemusíte piecť medovníčky týždeň pred Štedrým dňom a čakať, kým zmäknú. Vďaka tomuto receptu si môžte na perníčkoch pochutnávať hneď.

Celý článok...
 

Odlíš sa s handmade!

Určite poznáš ten pocit, keď dostaneš chuť ísť na nákupy, celý deň alebo týždeň sa vytešuješ, potom konečne nastane tá chvíľa kedy vyrazíš do obchodov a konečne si kúpiš niečo nové. K dokonalej kabelke, topánkam presne sa k nej hodiacim a novým kúskom si samozrejme treba kúpiť aj nejakú tú bižutku. Určite poznáš ten pocit, keď sa ocitneš v bižutériovom raji( rozumej predajňu so šperkami a doplnkami). Nakúpiš si posledné módne vychytávky a utekáš domov, aby si sa mohla poobzerať v zrkadle a pokochať sa pohladom na skvelé úlovky, ktoré sa stali súčasťou tvojho šatníka. 

 

Celý článok...